Kwaaijongens

Netwerk van specialisten

We helpen graag! Durf te vragen:

Onze specialisten staan voor je klaar, wij helpen je verder. Dit zijn geen loze woorden. Een ieder van ons weet wat het is als ondernemer om ergens voor te staan. Maak een afspraak, maak kennis en ervaar dat het ook anders kan. Durf je vraag te stellen.

webbased software specialist

Roel van Leuken

Technisch specialist
Maatwerk / software
Project management

Bel mij: 06 243 86 087 of
mail: roel@kwaaijongens.nl

SEO specialist Eric Reuser

Eric Reuser

Internet strategie
SEO specialist
Online marketing

Bel mij: 06 243 86 088 of
mail: eric@kwaaijongens.nl

Sharon fotograaf

Sharon Willems

Fotograaf
Video
Training

Bel mij: 06 231 60 137 of
mail: sharon@kwaaijongens.nl

Anke Verbeek grafisch vormgever

Anke Verbeek

Grafisch Vormgever
Webdesign
Social media expert

Bel mij: 06 49 60 26 92 of
mail: anke@kwaaijongens.nl

Jopke Jongen

(Concept) design | DTP
Webdesign
Web development

Bel mij: 06 294 117 64 of
mail: jopke@kwaaijongens.nl

André Driessen

Tekstschrijver
Communicatie advies
Training

Bel mij: 06 53 22 60 82 of
mail: andre@kwaaijongens.nl

Daisy Brok

Creatief DTP
Webdesign
Web development

Bel mij: 06 539 736 97 of
mail: daisy@kwaaijongens.nl

Dominique

Dominique van den Brink

Front-end developer
Joomla & WordPress
Trainer

Bel mij: 085 – 330 7500 of
mail: dominique@kwaaijongens.nl

Janneke

Janneke Lourens

Tekstschrijver
Copywriter
Vertaler

Bel mij: 085 – 330 7500 of
mail: janneke@kwaaijongens.nl

Boefje

Boefje

Vreetzakje
Brombeer
Bietser

Bel mij: 085 – 330 7500 of
mail: boefje@kwaaijongens.nl

Tijgertje

Tijgertje

Knuffelbeer
Lolbroek
Draaikont

Bel mij: 085 – 330 7500 of
mail: tijgertje@kwaaijongens.nl

Pluis

Pluis

Waakhond
Tante Truus
Vloerkleed

Bel mij: 085 – 330 7500 of
mail: pluis@kwaaijongens.nl